Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma, ha a...

Mi lehet a probléma, ha a külső meghajtók újra és újra csatlakoznak 1-2 percenként és ezt nem hagyják abba?

Figyelt kérdés

Egy ideig négy darab külső volt csatlakoztatva, mindegyik 3,5"-os saját táppal. (persze nem mentek folyamatosan) Nem is volt gond velük. Majd kettőt leválasztottam és ki is húztam. Innentől a megmaradt, továbbra is bedugott kettő, újra és újra csatlakozik a géphez. Ezért 1-2 percenként feldobta a kis fület a jobb alsó sarokban a tálcánál. Majd annak ellenére, hogy nem kértem automatikus indítást, most már minden újabb csatlakozásnál az intézőt dobja fel két példányba, mindkettő meghajtónak egyet. :-(

Rettentő idegesítő!

Természetesen leválasztottam a problémás meghajtókat, ki is húztam. - Nem segített! Visszadugva még mindig fennáll a probléma.

Újraindítottam a gépet azóta többször, de az sem segít!



2022. júl. 24. 11:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen külső merevlemezekről (HDD-kről) beszélek, de nálam beakadt a meghajtó elnevezés. ;-)
2022. júl. 24. 11:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Amiokr csatlakoztatva vannak, az energiagazdálkodási lehetőségeknél nézd meg, hogy a HDD kikapcsolás be van -e állítva. Bár akkor 4 esetén is csinálta volna.


Esetleg az előlapi USB (feltételezem abba van dugva) kábele vagy az érintkezés hibásodott meg valami fura módon.

2022. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régebben volt nekem is hasonló problémám, csak egy win újra telepítés oldotta meg sajnos..
2022. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Táp, kábel/kontakt hiba.
2022. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eredeti a windows?
2022. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, eredeti. 10 Home, kevesebb, mint egy éve lett újra telepítve. (belső SSD csere miatt)

Kölcsönkérek majd kábelt, USB hub-ot. Majd kiderül, talán azok a hibásak. A A gép másik USB csatlakozóján is ezt műveli, ami pedig a túloldalt van. :-(

2022. júl. 24. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
USB hub-ot messze kerüld el!
2022. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs energiatakarékosságnál bekapcsolva, hogy x idő után kapcsolja le őket?
2022. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!