Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Oprendszer működhet?

Oprendszer működhet?

Figyelt kérdés
Gèpemben tönkrement a hdd. Ha veszek újat ès megkèrem a boltot telepítsenek rá Windowst utána ha rákötöm a gèpemre működhet?

2022. júl. 31. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de miért nem viszed be a gépet, és úgy kérsz telepítést?
2022. júl. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ennek nem látom èrtelmèt. Mièrt cipeljem be a gèpet? Választok egy vinyót majd pendrive-al raknak rá Windowst, ès csak azt hozom el ès nem a 10kilós gèpet utaztatom.

Rákötni menni fog 🙂

2022. júl. 31. 05:31
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Más hardverre telepítik, mint a te géped, ebből lehet probléma. Más komponensek vannak stb...

Egy új telepítés nem biztos hogy jó ha így kezdődik, elvileg a 10 megoldja ezt magának "valahogyan".

Egyébként úgy gondolod a rákötést a saját gépedre, hogy kivennéd a külső házból és beszerelnéd?

Ha az oprendszer rajta van, külső USB-ként ne használd így, instabil lehet. Elég ha csak párszor valamiért eldobja a csatlakozást bármikor, kábel kicsit megmozdul bármi...

2022. júl. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Működhet így is. Előtelepítést kérsz és akkor menni fog. Előtelepítésnél semmi specifikus driver és egyéb nem kerül rá a háttértárolóra. Amikor berakod azt a gépbe akkor először fogja indítani magát a Windows és akkor ismer fel mindent.
2022. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam, hogy tök mindegy milyen összetevőből áll a gépem csak egy merevlemez kellett amiről bootolhat a rendszer

(eleve 10-et kértem mert a 11-es windowsnál viszont lehet galiba)


de mindegy végülis becipeltem a gépet is és meg lett oldva de továbbra is 100%, hogy felesleges volt

2022. aug. 4. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!