Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Thinkpad T420 HDD Caddy?

Lenovo Thinkpad T420 HDD Caddy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy régi Lenovo Thinkpad T420 laptophoz keresek az optikai meghajtó helyére HDD tartót. Azt nem tudom, hogy 9.5mm-es kell, vagy 12.7mm-es? SSD-t szeretnék majd beletenni, hogy gyorsabb legyen, miközben a mostani beépített HDD megmaradna tárolónak.

Ha valaki tudja a méretet megköszönném! (Nincs nálam a laptop, mert el kellett vinni, de fontos lenne tudnom)


Köszönöm!



#HDD #HDD adapter
2022. júl. 31. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Rákerestem és megtaláltam a választ, jóval kevesebb ideig tartott, mint neked kiírni a kérdést. Szívesen megmutatom neked is, hogyan működik a Google.
2022. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1/1


Ok, nagy az arcod cimbi! Tudod mit? Gondoltam olyan embertől kérdezek AKINEK VAN TAPASZTALATA és az ehhez a géphez valót ismeri. Képzeld el, nekem is van ilyenem másik számítógéphez és még a vastagság sem minden, hanem a díszborítás is és az anyagminőség is. Gondoltam megvitatom, de nem a hozzád hasonló arrogáns senkikkel.

2022. júl. 31. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb deritsd ki, mekkora kell: 9,5 vagy 12,7? Nem mindegy. [link]
2022. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!