Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gép?

Miért fagy le a gép?

Figyelt kérdés

Minden ok nélkül mondjuk netezés közben lefagy a kép. De az egér tovább mozog és ha megy egy zene az is szól tovább, de a kép megfagy és hiába kattintok bárhova nem reagál. A ctrl+alt+del se segít. Csak is a bekapcsoló gomb nyomásával lehet kikapcsolni, utána visszakapcsolom és semmi baja. Eddig 2x fordult elő az elmúlt 5 napban.

Windows 11-es rendszer van rajta, túlmelegedés nem lehet mert játékokban soha nem volt ilyen.



2022. aug. 1. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tápegység tipusa? eredeti a windows?:
2022. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

seasonic gx 750 pár hónapja vásárolt az egész gép

igen full eredeti windwos 11 home

2022. aug. 1. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
igen win11 egy béta rendszer és értesülések alapján fix hogy lesz windows 12. javaslom válts windows 10-re sokkal stabilabb.
2022. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az op rendszer miatt van?

Eddig win10-et használtam, most hogy meg lett az új gép kedvezményesen vehettem 11-et ezért gondoltam váltok. Marha jó kifizettem érte egy csomót, és még nem is működik rendesen? Ez szégyen, mit csinál a microsoft? Elfelejtett rendszereket csinálni?

2022. aug. 1. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
#4 kulcs-al tudod aktiválni tudtommal 10-et is meg majd 12-őt is szóval nem kell aggódni.
2022. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
#4 gondolom kulcsot kaptál hozzá? mert ha nem kaptál aktiváló kulcsot akkor kezdhetsz aggódni mert ott valami büzlik
2022. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen van hozzá. És ezt nem fogják kijavítani? Mert már teljesen berendezkedtem a 11-re, és most nem szeretnék újra elölről kezdeni mindent.
2022. aug. 1. 12:53
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 valószinüleg kijavitsák de ezek szerint a 11 a 8.1 sorsára jutott az is egy félkész bugos rendszer volt. érdemes 12-t megvárni addig bőven jó a 10
2022. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Várok vele pár hetet, ha megint csinálja, és nem javítanak rajta akkor visszarakom a 10-et.
2022. aug. 1. 13:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Merevlemez van a gépben? Csatlakoztasd le róla!


Régen akkor találkoztam ilyen problémával, amikor a merevlemezem vacakolt. Lehet, hogy valamiért került merevlemezre is rendszerfájl, vagy oda rakott a win temp fájlokat/virtuális memóriát.

Szóval egy lemezellenőrzést futtass!


SSD-nél még nem tapasztaltam ilyen menet közbeni fagyást... bár elképzelhető, pl ha annyira túlmelegszik, hogy teljesen letilt. Ez viszont nem túl életszerű, mert nagyon jól bírják a hőt. idle-ben pedig egyáltalán nincs hőtermelés.

2022. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!