Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lapos billentyűzetek miért...

A lapos billentyűzetek miért jobbak a régebbi magas billentyűknél?

Figyelt kérdés

Tudom, ez inkább egy perifériás kérdés, nem hardveres.


Tehát vannak a lapos billentyűzetek, amik az újabb laptopokban találhatóak meg. Vezetéknélküli számítógépes bill.-re van szükségem, azt szeretném kérdezni, hogy ezek ergonomikusabbak? (Nem tudom miért veszik ennyire ezeket, nekem nagyon fáj a kezem tőle, egyetlen dolog ami tetszik benne, hogy halk.)


2022. aug. 11. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb anyag = olcsóbb legyártani. Semmi más háttere nincs. Véleményem szerint hulladék mind, használhatatlanok a slim billentyűzetek, rendkívül kényelmetlen. Ezersger inkább pötyögök telefonról, mint slim billentyűről, és ez laptopra is igaz.

Ha asztali felhasználáshoz kell, akkor normális billentyűzetet vegyél.


Vagy ha fetisiszta vagy, akkor pedig körbenézhetsz a különféle mechanikus billentyűzetek között, mindenféle switchekkel lehet variálni őket, kinek milyen érzetre van szüksége. Határ a csillagos ég.

2022. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jobbak. Mindenkinek más jön be. A nagyon lapos billentyűket én se nagyon szeretem.
2022. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na remélem vissza fogtok jönni a kérdésre.


Word, pötyögésre fogom használni, vezetéknélkülit, ágyon, tehát nem egy kemény alátéten lesz, hanem mondjuk ahogy a laptopot használom, a térdemre támasztva, stb.

2022. aug. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!