Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha processzorba integrált...

Ha processzorba integrált videókártyát szeretném lecserélni egy normálisra( gxt 1050 ti ) azt ki kell törölnöm mintha rendes lenne?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hali, nincs mit "ki törölnöd", csak bedugod a lapba összekábelezed rádugod a monitort és mehet a buli.
2022. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell
2022. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mehet egyszerre a kettő, de ezzel lehet néha némi macera, mert előfordulhat, hogy rosszul választja ki, hogy melyik programhoz melyiket használja. Én letiltottam a processzorban lévőt.
2022. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg nem.kell összeakadniuk, de ha aggódsz, akkor szedd le a DDU-t, csökkentett mód, DDU futtatás, törlöd a gpu drivereket, aztán leállítás videokártya cseréjéhez.

Illetve kikapcsolod a csökkentett módot


Beteszed az új kártyát, driver telepítés

2022. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"csak bedugod a lapba összekábelezed rádugod a monitort és mehet a buli."

A francokat!

A lapon át kell állítani hogy a dedikált VGA-t használja. Ha csak összekábelezi, akkor a dedikált VGA nem fog képet adni! Az alapon át kell állítani, hogy azt használja, utána kell átdugni a kábelt az alaplapi csatlakozóról a VGA csatijára.

2022. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Világ életemben saját videokártyát használtam akkor is, ha volt alaplapi, de még egyszer sem kellett ennyit trükközni, letiltani az alaplapit meg ilyenek. Beraktam, rá a monitor, működik, utána driver és ennyi.
2022. aug. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 azert regen rengeteg ocska biosu lapot is kiadtak ha te nem is botoltal belejuk (Core es AM3 korszak es elotte)

vagy pl. amd FM platformjanal lehetnek ilyen gondok


ha viszont modern geped van akkor altalaban hasznosabb is ha tud uzemelni az Intel IGP is, (vagy eppen az amd zen igp)

2022. aug. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!