Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FUJITSU LIFEBOOK E736 vagy HP...

FUJITSU LIFEBOOK E736 vagy HP ELITEBOOK 840 G2 ULTRABOOK notebookot válasszam?

Figyelt kérdés

Használt, felújított laptopot szeretnék venni, és ez a kettő lett nekem a befutó. Nem értek különösebben a számítástechnikai dolgokhoz, de amennyire beleástam magam a laptopok világába és belső tulajdonságaiba, akármelyiket is választanám, számomra mindkettő tökéletes lenne. Mindkettő üzleti laptop, hosszú üzemidő, strapabírás, nagy képernyő jellemzi őket. Nincsenek vele nagyratörő céljaim,(érettségi aztán egyetem előtt állok, tételek írására, tárolására és filmek nézésére használnám max) , de ha már veszek akkor tartson ki huzamosabb ideig és jól működjön.

Hálás lennék, ha valaki tudna nekem segíteni akár szakmai szemmel, akár tapasztalattal :)



2022. szept. 3. 19:25
1 2
 11/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

hat elege felmentek arak es elvittek mint a cukrot amik jok


persze csak kicsit ranezve hirdetesekre, lehet vannak azert csak keresgelni kellene


ilyesmikrol irtam


[link]


mint ez


ha mar tobbet adsz ki akkor val milyen indok legyen ra ha sokkal regebbi proci akkor nagyon eros kategoriaju legyen

vagy nagyon eros vazu legyen


vagy sokfelekeppen hasznalhasd stb.


vannak persze masgyartoktol is csucskategorias tipusok azokbol is lehet valogatni


vagy a gyengebb tipusoknal legalabb minel modernebb es erosebb legyen a proci


ujonan 120ig meg nem nagyon fogsz talalni modern Ryzene s (4000/5000 szeria)

vagy modern inteles kodneveben G betut tartalmazo szeria (10/11) st vagy legalabb 10000 szeriast


150 korultol vannak mar amikben legmodernebb procikat is nyomhatnak netan 5300U es i3 1125G4 (4mag, 8szal)

(i5 1135G7 / 5500U nem hiszem hogy becsuszna)

2022. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
Spórolás és új gép.
2022. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!