Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Codegen tápok tényleg...

A Codegen tápok tényleg veszélyesek?

Figyelt kérdés
Nekem egy ilyen van az egyik számítógépemben 400 wattos. Erről a márkáról sok rosszat lehetett hallani régebben, de azért szabad használni?

2022. szept. 6. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem egy életbiztosítás a dolog, értékesebb gépet nem érdemes rábízni.
2022. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát, nem jó az.

Ha teheted, fektess be egy rendes tápba.

2022. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%

Szerintem nem lesz gond vele, nálam is ment évekig, aztán kaptam használtan egy másikat most az van.

ATX szabványnak meg kell, hogy feleljen, másképp nem adhatnák el.

Ha gyakori lenne a bizonyíthatóan táphiba miatti károsodás, és/vagy adatvesztés, akkor azért nem biztos, hogy szárazon megúszná a gyártó.

2022. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem véletlen hívják Codegánynak.
2022. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabad. Nekem is volt anno több is, és valóban kritikán aluli volt a minőségük de ezt leszámítva működtek rendesen. Komolyabb hardver alá nem volt célszerá berakni őket, mert már jóval a névleges terhelhetőség alatt is zuhantak szépen a feszültségek és volt ami ezt nem tolerálta. Alap dolgokra, retrózni sztem simán jó. Egy jó 400-as Codegány jöhetne nekem is :D
2022. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lett egy ilyen húsz éves codegány amit a heverom apjától kaptam hogy ne dobja már ki. Olyan Sulinetes matricás olcsóság a komplett gép, nagyon faxa. Pont olyan tré amilyenre szükségem van retrózni 98-al és xp-vel. :-D

Alaplap Asus p5vdc-mx 775-ös, hulladék 531-es celeronnal, néhány kondit cseréltem mert kint volt benne már a papír is, táp jó hangos, kondik még rendben, nagyjából kimérve. Megyen bele egy AGP GF4 kártya meg ami van, és a fiókból egy korábban kukázott D925, meglátjuk mit bír 😂

2023. márc. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!