Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet az egeremnek?

Mi baja lehet az egeremnek?

Figyelt kérdés

A nyíl folyton remeg, alig tudom irányítani. Egyszer recés felületen használtam, akkor is ilyen volt.

Most viszont az egérpadon csinálja ugyanezt. Leejtettem, és egyik pillanatról a másikra elromlott :S

De nem ez az első eset, a gépemnek mindig voltak problémái az egérrel, az egyetlen különbség, hogy most optikait használok. Szerintetek lehetséges, hogy szoftverhiba, vagy már nem úszom meg, hogy új egeret vegyek ?


2010. szept. 25. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Tisztísd meg az optika körül, mert okozhatja valamilyen kosz a problémát. Ha nem szűnik meg, és másik gépen is ezt csinálja, akkor valószínűleg kuka. Ha másik gépen nem csinálja, szoftveres probléma lesz. Eszközkezelőben távolísd el, majd csatlakoztasd újra, automatikusan feltelepül. Talán ez megoldja.
2010. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!