Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek...

Milyen videokártyát vegyek Amd Ryzen 7 2700x-es procihoz?

Figyelt kérdés
Nézegettem a videokártya árakat és most már szerencsére elég jó áron lehet kapni a kártyákat. Első sorban használt kártyán gondolkoztam. A nagy favoritom a GTX 1080 Ti volt, de ahogy nézegetem az AMD RX 6000-es szériái jobbnak tűnnek és nem sokkal drágábbak vagy esetleg még olcsóbbak is. A radeon kariktól félek, mert anno mikor megjelent az r9 290-es, vettem egyet és elég gyakran hibákat szórt, játék közben fekete képernyő, és pár általam játszot cím nvidián jobban ment. Így megfogattam, hogy legközelebb nvidia kártyát veszek, de hát az ár/érték arányba szerintem az Amd jobb mint az nvidia. Ezért nehéz döntés ez.

2022. szept. 12. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
6700XT amit keresel. Árához merten gyors nagyon.
2022. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
3060, 3070, 3080, mind bőven jó neki, igazából attól függ mennyi a kereted rá. Én általában azért nem ajánlom soha az AMD-s kártyákat, mert akiknek tudom, hogy van, azok mindig panaszkodnak a hozzá kapott szoftverre, hogy ez nem működik meg megint bugos volama stb. A GeForce Experience-ről még nem hallottam gondokat.
2022. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
GF Experience nem is maga a driver.
2022. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem tapasztaltam ilyen hibákat sem az ati/amd sem az nvidia kártyáknál. Nem tudom honnan szedted, az általad becsméretnek pedig még szebb megjelenítése is volt mindig.
2023. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!