Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az, hogy "A rendsze...

Osgalamb kérdése:

Mit jelent az, hogy "A rendszerén elfogyott az alkalmazásmemória"?

Figyelt kérdés
Macbook Air M1 (2020) gépen a jogtiszta Movavi szoftverrel vágtam egy 14 perces útifilmet a nyaralásunkról. Amikor exportálnám 4K formátumban, akkor a fenti üzenet jelenik meg. Bár a gép elvégzi az exportálást, de nagyon lelassul a végére és az elkészült film is hibás. Nem ismerem ezt a hibaüzenetet, pár hónapja van mac-em, de én arra gondolnék hogy kevés a gépben a RAM (8GB DDR4 Ram (3200Mhz)van benne), de az üzenet szerintem a tárhelyet kevesli (256GB SSD van). Mi a baj ilyenkor? Bővítenem kellene valamelyik hardvert? 2 hónaposan vettem a gépet, előtte újratelepítették nekem, lehet hogy azzal van gond, valami nem lett rendesen beállítva telepítéskor? Elvileg szerintem ezt a programot vinnie kellene ennek a gépnek, ezért nem a Final Cut-ot vettem meg, mert az jóval erőforrásigényesebb.

#Movavi #MAC #alkalmazásmemória
2022. szept. 18. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még az fontos, hogy más program nem megy közben, csak a Finder aktív és a Movavi.
2022. szept. 18. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Együtt a kettőt. Pontosabban van a 8gb ram, + a tárhály x részét le tudja foglalni a rendszer virtuláis memóriának. Hogy ez mac-nél és m1 esetén hogyan néz ki, arról fogalmam sincs.
2022. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Még mindig jobban hangzik mintha azt írná:

- Kedves felhasználó! Elfogyott a memóriád!

2022. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"+ a tárhály x részét le tudja foglalni a rendszer virtuláis memóriának"


Kár, hogy nem.

2022. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, hagyjuk. Nagyon ritkán kérdezek, régen ez egy használható fórum volt. Akkor még nem lepték el a sérültek. Kivéve az első hozzászólót.
2022. szept. 18. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!