Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért zörög a videokártyámban...

Miért zörög a videokártyámban az egyik ventilátor?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy gépet használtan..minden fasza vele,játszodtam vele sokszor pörgött 100%on a kártya szép csendes volt..egyik nap gondoltam újra pasztázom a kártyát meg procit mert kitudja mikor volt pasztázva.

Szépen szét is szedtem megvolt a pasztázás minden szépen ugyan ugy össze szereltem (nem előre csináltam már ilyent,eddig nemvolt semmi baj)..azóta amikor játszom és pl.nagy a játék használja rendesen a kártyát a hő fok meg minden jó de az 2 ventilátor közül az első hangot kezd ki adni..gtx 1660 superől van szó.

Nemértem olyan hangot ad ki mint amikor zereg a müanyag vagy nemtudom hogy leirni..amint kilépek a jatékból akkor szép lassan el hallgat..eddig nemcsinálta és ugyan ugy raktam össze minden :( Vajon mi a lehet a baj?



2022. szept. 24. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy a csapágy kezd kikopni vagy simán elkap egy oylan frekvenciát ahol nekiáll a burkolata zörögni.
2022. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod tényleg olyan mintha a burkolat zeregne vagy nemtudo.
2022. szept. 24. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamibe beleér a venti vagy mostanra "csapágyasodott" ki. Az RX480-amon én is cseréltem már ventit, mert az egyik elkezdett zörögni.
2022. szept. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Néztem nem ér bele semmmi sem
2022. szept. 25. 00:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor csapágyas. Csak cserével oldható meg.


Hardveraprón van egy eladó, aki ezzel foglalkozik, azaz videokártya ventilátorokat árul keress rá.

2022. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De egyik napról a másikra csapágyas tud lenni?
2022. szept. 26. 13:03
 7/10 A kérdező kommentje:
csináltam egy videot a hangról... [link]
2022. szept. 26. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Húzkodd meg a csavarokat. Lehet simán elkap egy olyan frekvenciát ahol berezonál, anno volt egy 7950-em ami 37%-os ventifordulaton nekiállt zörögni mintha muszáj lenne, se alatta se fölötte nem tette.
2022. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak akkor kezd el zeregni amikor majdnem maxon megy a kártya,de van amikor el hallgat.
2022. szept. 26. 15:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Most meghuztam minden csavart ugyis csinálja.
2022. szept. 26. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!