Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 kűlső hangkártya...

Coffe kérdése:

Windows 10 kűlső hangkártya kérdés,Neural dsp Fortin Cali plugin, ki milyen hangkártyát használ zajmentesen ?

Figyelt kérdés

Hangkártya vásárlás előtt állok és szeretném kikérni a véleményeteket.

Kb 20 éve zenélek, itthon is készítettem felvételeket,jobbára gitárt rögzítek, a zenei aláfestést programban írom.

Jelenleg egy Asus x415-ös notebookom van i5 processzor és 8Gb DDR 4-es memória.

A gépemen windows 10 fut, felvételhez a Sonar-t használom, illetve a Reason zeneszerkesztőt + Adam Audio Studiómonitor.

Pluginként telepítettem a Neural dsp Fortin Cali suite-t amit a gitárhoz használok, de valamiért zajos.

A jelenlegi hangkártyám egy Lexicon Alpha ( [link] ) amit szeretnék lecserélni, mert elképzelhető,hogy a hangkártyám a zaj forrása , viszont a fílmek és egyebek zajmentesen futnak, a zeneszerkeztő is, csak a pluginnál vannak zajok gitározás közben. ( [link] )

Nyílván tisztában vagyok vele, hogy a dsp és rme hangkártyák hasznos szolgálatot tennének , de én nem szeretnék ennyit beleinvesztáni, alsóbb hangon keresnék valamit, ami megfelelhetne.

Van aki esetleg használja a Neural dsp pluginokat windows 10 rendszeren ? (szerintem igen) :)

Mit ajánlotok, kinek milyen kűlső kártya vált be, vagy mik a tapasztalatok ?

A válaszokat előre is köszönöm.



#Neural dsp plugin #Studió hangkártya #Fortin Cali plugin #Zajos kűlső hangkártya
2022. szept. 28. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

nem kell hangkártyát venned...ha veszel is sztem akkor sem oldódik meg a bajod.

én biztos h nem notebbokon csinálnam ezt az egészet, hanem rendes gépen. nekem most a nyáron fuccsolt be az egész a melegtől.

de gondolom már vettél hangkáttyát. sztem inkább gépet vegyél és a notebookot hanyagold.

2022. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!