Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekről a monitorokról van...

Ezekről a monitorokról van esetleg tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Kinéztem 2 féle monitort, és valamelyiket meg szeretném vásárolni, de nem tudok dűlőre jutni. Játékra és filmezésre is használnám.


1. [link]


2. [link]


És van még néhány alternatív, de ezeknél nincsenek értékelések.


1. [link]


2. [link]


Számomra nagyon drága monitorok ezért nem nagyon szeretnék ráfázni. Ha van valakinek valamilyen tapasztalata ezekkel kapcsolatban, kérem ossza meg velem. Ilyenekre is gondolok, mint pl. milyen gyakori a pixelhiba megjelenés bizonyos gyártók, esetleg típusoknál. Előre is köszönöm!



#monitor #Monitor játékra, filmezésre
2022. okt. 7. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Papíron az LG-nek kéne a legszebb képet adnia, mert annak a legnagyobb a fényereje, gyakorlatilag azonos adatok mellett.

ha így linkeled az összehasonlítás oldalt, akkor jobban látszik: [link]

De keress teszteket, nézd meg őket kiállítva, ha találsz ilyen helyet... nem igazán hiszem, hogy lenne az embereknek több monitorról tapasztalta, mert mindenki csak egyet tud tapasztalni, amit megvett...


Nekem egy LG monitorom van. Imádom az onscreen control progit, amivel nem kell nyomkodnom a monitort, hanem szoftverből a windowsból tudom állítani a fényerőt, stb képprofilt... bár gondolom ilyet mindegyik monitor tud már (remélem).


súlyt tekintve a gigabyte rendelkezhet a legmasszívabb talppal. Nem tudom az LG-hez milyen talp jár, de az enyémhez egy dönthető, forgatható, pivot, magasság állítható. Elégedett vagyok vele.. bár nincs szükségem ezekre, csak a magasságállításra, amit a giga éppen pont nem tud...


USB szintén előny az 1-2-nél. több mérést is néztem a monitor és USB hub/hosszabbító megoldásokkal kapcsolatban, és semmilyen késleltetés nem mutatható ki ezek használatával, tehát bátran lehet dugni ide is az egeret akár, nem muszáj közvetlenül a gépbe. Illetve bármi mást is, ami usb...


teszteken kívül a paneladatokat részletesebben a [link] oldalon találhatsz

a többi google

2022. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Egyébként falra szeretném rakni. És ami nagyon fontos lenne az a pixelhiba gyakorisága márka/típus alapján. Köszönöm a linkeket!
2022. okt. 8. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem LG-m van 2012 óta. Semmi baja eddig, gyönyörű képe van. Én LG-t mondok.
2022. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!