Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van m.2 slot a laptopomban,...

Ha van m.2 slot a laptopomban, akkoe mindegy, hogy milyen sebességűt veszek?

Figyelt kérdés

Van egy kissé régebbi laptopom ( hp pavilion x360 convertible (14-ba0xx))

Szeretnék bele egy m.2 ssd-t( [link] ) venni, csak azt nem tudom, számít-e a gép kora? "Bírná-e" az 5000mb/s olvasási sebességet? (Mi az a pci-e 4.0 gen. Az ssd-nél?😅)

Az is elég, ha annyit írtok, hogy "vegyed nyugodtan", vagy "ne vedd meg, nem tudja kihasználni"

Köszi a válaszokat, pacsi



2022. okt. 9. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Felesleges PCIe 4-es SSD-t venni, ha csak a PCIe 3-at támogatja.
2022. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez lenne a kérdés, hogy honnan tudom, hogy mit támogat, illetve a támogatottak között mi lehet a legnagyobb sebesség?
2022. okt. 9. 11:09
 3/17 anonim ***** válasza:

Itt van egy hasonló. Ebben én semmilyen M.2-t nem látok.

[link]

2022. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Találtam ugyan olyat, amiben van, de típusról nem írnak semmit. Lehet, hogy csak SATA.
2022. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Youtuben van több videó is, meg egy fórumot is találtam, amin épp ilyen gépben látszik, hogy van m2 slot. De lehet akkor mindjárt felpattintom és megnézem
2022. okt. 9. 11:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a HP hülyesége... egyszerűen nem tudni egészen addig, amíg szét nem szeded. Van olyan változata ennek a gípnek, amibe mehet nvme m.2 ssd
2022. okt. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szétszedtem. Ebbe van slot.

Akkor már csak ugye az a kérdés, hogy teljesen mindegy, hogy milyen sebességű az ssd? Tudja majd hozni azt a szintet, vagy kell némi kompromisszum?

2022. okt. 10. 08:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Milyen szöveg van a slotnál? Milyen hosszú? Sokféle M.2 van... Az is lehet, hogy nem adattárolásra van, hanem pl. mobilinternethez.
2022. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Este érek haza 10 körül, ha eszembe lesz, megnézem. De köszi a tippet. Gondolom egy google keresés sokat elmond majd, ha az meglesz
2022. okt. 10. 11:35
 10/17 A kérdező kommentje:

[link]


No emberek, megnéztem, egy ilyen ssd van benne.

Akkor elképzelhető, hogy kompatibilis, ami a kérdésbe van linkelve?

2022. okt. 11. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!