Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sérült pendrive helyreállítása...

Sérült pendrive helyreállítása, vagy kuka? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés

[link]

A clean parancsnál >>> DiskPart has encountered an error: A hozzáférés megtagadva. See the System Event Log for more information.

>>>>>>>>>>Próbáltam rá live Linuxot tenni, lehet az kavar be?


Ezt is néztem (első videó)>>> [link]


Clean-nél ugyanezt írja ki.



>>>MiniTool Part. Witard Technician Ed. -el is próbálkoztam. Azzal csinálva megjelenik sahátgépben-totalcommanderben, másolható rá fájl is, DE csak rendszergazdaként, mert alapból hozzáférés le van tiltva. Ha formázom sg-ben fat32-re akkor meg simán átmásolható fájl.

Biztonságos eltávolításnál viszont nem jelenik meg betűjellel, csak "eszközök és nyomtatók megnyitása" -val lehet leválasztani.


Van valakinek ötlete?

Volt már ilyen gond ezzel, akkor az első link alapján simán rendbejött, most a Linuxos próbálkozás után ilyen.



2022. okt. 9. 18:17
 1/1 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott.

Volt egy lehetőség MiniTool-ban: rebuild mbr, utána törlés minden részt, mert volt az elején egy 1MB-os valami. Formázás fat32-re, és nincs semmi egyéb rész a pendrive-on. Le lehet választani rendesen.

2022. okt. 9. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!