Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell modern gépházba...

Hogyan kell modern gépházba HDD-t tenni?

Figyelt kérdés
Akadt egy olyan problémám, hogy ugye gépet szeretnék építeni, és elég régi HDD-m van. Azt szeretném használni, és a modern (AIO Kendo) gépházba terveztem bele tenni, de nem tudom hova kell, és az alaplapomban nincs SSD slot, így nem lehet a háttértár-problémát azzal megoldani. Valaki tudna segíteni nekem? Köszi előre is!

2022. okt. 23. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a probléma, minden nagyobb gépházban van hely ezeknek.

[link]

[link]

2022. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Felejtsd el a AIO Kendo házat, vegyél normális házat.


Corsair Carbide 175R RGB

[link]


Cooler Master MasterBox MB511

[link]


Deepcool Matrexx 55 Mesh

[link]


Deepcool MATREXX 40 3FS

[link]

2022. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van az AIO Kendo házban is hely. A tápegység mellett, a ház alsó részén van két rack 3,5" HDD-nek, illetve az alaplap mellett jobbra, az előlapi ventik mögött közvetlenül is tudsz 2 db 2,5" HDD-t vagy SSD-t rögzíteni.

Illetve, a nagy rack is úgy szokott lenni, hogy tudsz bele kis lemezt is csavarozni, legalábbis amiket eddig láttam ott így volt.

2022. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségét mindenkinek!
2022. okt. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!