Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma töltöttem le torrenten, és...

Ma töltöttem le torrenten, és hirtelen elment az áram. Lesz baja a merevlemezemnek?

Figyelt kérdés
Egy külső merevlemezre torrenteztem, és elment az áram, a PC leállt. A torrent 25 megával töltött. Lesz valami baja? Azért kérdezem, mert úgy tudom, hogy nem szerencsés kikapcsolgatni a merevlemezt hirtelen, menet közben, ráadásul másolás közben.
2022. okt. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem a lemeznek lesz ilyenkor baja hanem az adatnak.
2022. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem lényeg. Hülye filmek vannak rajta. TV-hez használom a külső HDD-t, arról nézek filmet, sorozatot.
2022. okt. 26. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem lesz baja. Ilyen filmhordozónak használhatsz 500 gigás laptopvinyókat is, azok igénytelenek és kb 3000-ért megkapod 100/100 állapotban.
2022. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem lemezjátszó. Ha nincs áram, az olvasófej parkolópályára kerül a lemez szélén.
2022. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ez mostanra már kiderült

Vagy nem lett semmi baj vagy kuka lett a fájlrendszer

2022. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!