Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan Logitech billent...

Létezik olyan Logitech billentyűzet, ami TKL és magyar kiosztású?

Figyelt kérdés

Olyan Logitech billentyűzetet keresek, ami:

TKL - azaz 10 keyless, tehát nincs numpad

Magyar nyelvű kiosztású

És ha lehet, akkor a billentyűnyomások halkak legyenek, ne clicky


Ezt a billentyűzetet most rendeltem meg: SPC Gear GK630K HU (SPG074)

Viszont mivel Logitech egerem van, ezért elgondolkoztam, hogy ha létezik ilyen Logitech billentyűzet is, akkor inkább azt választanám, hogy egységes legyen a setup, G Hubban tudjam állítani a kettő eszközt



2022. nov. 23. 05:33
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván létezik
2022. nov. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok róla, viszont a brit (UK) kiosztás rendelkezik “Í” betűvel és fordított ugyanolyan az Enter, mint a magyaron. Lényegében ez a kiosztás egy magyar billentyűzet, csak más van a keycapekre írva.
2022. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Logitech kínálatát nézve:

[link]

három fő széria van TKL-es, csendes billentyűzetekből:

* MX Mechanical: [link]

* MX Keys Mini: [link]

* K380 Multi device: [link]

sajnos egyik sem rendelkezik magyar nyelvvel. ;(


Úgyhogy - ha nagyon ragaszkodnál a márkához, illetve a TKL-hez - marad a #2-es módszere: más kiosztású billentyűzet esetleg átmatricázva. ;/

2022. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De megnéztem a Logitech Gaming szériáját is:

[link]

a két típus:

* [link]

* [link]

egyike sem érhető el magyar kiosztással. ;(

2022. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg is UK billentyűzetet használok, ez még oké lenne, olyasmit keresek, mint ezek a gamer billentyűzetek, viszont ezek úgy látom, hogy US kiosztásúak csak, se í betűnek nincs kialakítva gomb és az enter is teljesen más :/
2022. nov. 23. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:

A LogitechG oldalán a vásárlás előtt ki tudod választani a kiosztást és a kapcsolót.

Én innen rendeltem egy éve a G512-esemet UK kiosztással, barna kapcsolóval. Nem mindig van minden készleten, jelenleg G Pro X (TKL profi billentyűzet) UK-ban nem, csak német kiosztásban érhető nem Clicky kapcsolóval (ami a kék). A német kiosztás is ugyanolyan, mint a magyar, csak németül vannak ráírva a billentyűk nevei.

2022. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy membrános billentyűzetet használok. Amúgy egy membrános halkabb mint egy olyan mechanikus, amire o ring-et rakok (kis puha karika a billentyű alatt)?
2022. nov. 24. 08:16
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Azt nem tudom, de a jelenlegi G512-esem nem feltűnően hangosabb, mint az előző membrános Trust GXT 280-asom. Igaz, utóbbi már 6 éves volt a csere pillanatában. A tapasztalatom alapján szerintem a különböző hangtompító eljárásokkal simán lehet halkabb egy piros vagy barna kapcsolóval ellátott billentyűzet.

2022. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!