Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik TV-t érdemesebb választ...

Gy111 kérdése:

Melyik TV-t érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

Nappaliba kéne egy TV. A távolság a tv és tőlem kb. 3-3,5 m lenne. Sokszor szoktuk sötétben nézni a TV-t. Felhasználása átlagos lenne, sima TV csatornák, netflix, hbo és lenne rajta egy játék konzol is. Tudom, hogy a lényeg, hogy nekem feleljen meg, válasszam azt amelyiket én szeretném nem nektek kell eldönteni. Viszont annyira nem értek hozzá hogy eldöntsem, megéri-e a plusz pénzt a drágább TV. Ebben kérném segítségetek, köszi!

A két TV pedig: Samsung QE55Q60BAU ; Samsung QE55Q80BAT



2022. nov. 26. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a boltba és nézd meg a bemutató darabot. Persze a tévéadás közel se lesz olyan jó mint a demók amiket lejátszanak, de az az adás hibája, nem a tévé tehet róla. De a játékkonzol a megfelelő játékokkal megközelítheti azt a minőséget.
2022. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SONY Bravia KD-55X80JAEP 4K szerintem jobb választás.


[link]

2022. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is jobb? Indokolni elfelejtetted. Talán a Google TV-től?
2022. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!