Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki milyen monitort használ,ajá...

Ki milyen monitort használ,ajánl Játékhoz World of tanks-hoz? Jelenlegi 24"TN Panelest Samsungot cserélném 27"-ra Melyik panel jobb IPS,TN,VA? Esetleg márka? Nem lenne rossz ha hangszoró is lenne benne max kb 110ezer ig.

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hangszóró inkább ne... nagyon gagyik.


Nvidia kártya esetén figyelj rá, hogy DP kábelt adjanak hozzá (csak azon megy a freesync. AMD esetén jó a HDMI is)


IPS mindenképp. Bár feketében gagyi, de a többiben kompenzál (színhűség, betekintési szöget, jó válaszidő (1ms modellek mindenképp))

Én úgy gondolom, hogy ekkora méret mellé illik már az 1440p 144hz.

De ehhez azért hardver is kell... milyen géped van pontosan?

2022. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gépet most rakom össze. i7 11700k 3,6ghz proci, DDR4 32Gb ram, Sapphire Radeon RX580 8Gb 256bit GDDR5 videó kártya. Videő kártya még a régi gépemből van de az is cserés lesz a közel jövőben.
2022. nov. 26. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

27 colnál már nem játszik a az FHD, nem szép a képe 1080p-ben.

1440p 144-165Hz, kérdés hogy van e géped hozzá ami tudja ezt a felbontást és FPS számot.

Ha nem, akkor maradj valami új 24 colos 60Hz FHD monitornál.

2022. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


azért ezt nem merem ilyen egyértelműen kijelenteni, hogy nem szép a képe a 27" 1080p-nek... Hiába vagyok személy szerint én is a te véleményeden, ez a méret annyira határeset a 1080p és 1440p között... nagyon megoszlanak a vélemények. Egyéni preferencia dönt. Ilyen gépépítési tervekkel viszont mehet az 1440p, elég leszel


A kinézett gép alapvetően egy fejlesztés után felelne meg az 1440p játékra. Videokártyát kéne cserélni RTX 2060 szint fölé...


de ha már megemlítetted, ebbe is beleszólok.

Intel 11. generációt én már kerülném mindenképp, van újabb platform.

12400F-fel egy B660 lap mellett bőven jó vagy 1440p-re, videokártya jobban számít, tehát nem gond a tuning hiánya, sőt előny, mert nem kell agyalnod rajta.

a játékoknak nincs szüksége 32GB RAM-ra. átgondolandó lehet a spórolás memóriáknál. de persze a jövőben elkélhet, vagy van 1-2 memőriaigényes játék ami szereti a sok ramot (pl szarrá moddolt cities skylines).

2022. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!