Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben szürkés, fehéres...

Játék közben szürkés, fehéres kockás lett a kép. Semmi nem látszott csak a kockák. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ott hagytam a gépet egy kevés időre, majd mire vissza értem szürkés fehéres kockák voltak a képen, amint megmozgattam az egeret vissza is jött a kép.

Sose csinált ilyet még, fél éves 6700XT van a gépbe. Ezután több tesztet is futtattam, de sehol se jött ki semmi. Ha nem elegendő a táp teljesítménye az okozhat ilyet?

600W-os Coolermaster MasterWatt lite van benne.



2022. nov. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

a tápod nem egy csúcs kategória

(ezen a fórumon a "cseréld azonnal!" kategória [link] ), de az nem okoz ilyet. jobb esetben csak valami driver bug. Rosszabb esetben memória. mégrosszabb esetben GPU.


mivel a tesztek rendben voltak, így szoftveres bugnak gondolom első körben, és a hardveres oldalt kizárnám.

2022. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(videomemőria, tehát vram-ra gondoltam, mikor memóriáét írtam)
2022. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is így gondolom. AMD amúgy sem híres drivereiről. És én most raktam fel a legújabbat ami még nem az ajánlott hanem az opcionális. DDU-t lefuttatom és vissza rakom az ajánlottat.

Remélem megoldódik.

2022. nov. 27. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Tápod alapból egy ipari hulladék, legaljának a legalja, le kéne cserélni mielőtt hazavág valamit.

Okozhat ilyen hibát mert legalább 100 wattal kevesebbet ad le mint amire szükséged van.


Az is lehet, hogy már elromlott videokártya memóriád.

2022. nov. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tapon ne sporolj

vga bol meg csak nvidia t vegyel

2022. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem spóróltam, mikor vettem anno nem volt olcsó, nem gondoltam, hogy ekkora szar, ki lesz cserelve. Előző kártyámhoz bőven elég volt.

Semmi bajom nem volt soha az AMD-vel. Viszont 1070 döglött már meg nálam.

2022. nov. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!