Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a monitor megérne használta...

Ez a monitor megérne használtan (2 éves) 60 ezret?

Figyelt kérdés

Másodlagos monitornak kellene, egy 27 colos 165Hz-es mellé. Twitch, youtube nézésre és opcionálisan szoftverhasználatra (videóvágás, képszerkesztés).

[link]


2022. nov. 27. 21:40
 1/4 anonim válasza:
52%
Ha hibátlanul működik és az állapota is újszerű akkor szerintem teljes mértékben megéri.
2022. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy 80-ért árulja az illető, csak mivel 90 az új ára 80-at semmiképpen nem ér.

Tettem egy 60 ezres ajánlatot, aztán besértődött hogy mit képzelek mikor ő 120-ért vette 🙄

Elküldtem neki a linket, hogy haverka 90 az új ára talán ezért hirdeted lassan 3 hónapja, mert senkinek se kell ennyiért 🤣 Persze nem válaszolt rá semmit.

Na mindegy mert közben találtam egy jobbat 50-ért használtan, Asus 165Hz 2ms 1440p.

Pár órája tette fel a srác, látszik hogy ő eladni akarja nem árulni, le is csaptam rá egyből.

2022. nov. 28. 01:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Vagy nincsen tisztában a használt árakka, vagy ebből akar meggazdagodni.

A kedvencem a jófogáson árul flopy meghajtót 12 ezerért.

2022. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
árakkal
2022. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!