Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek ezekröl a...

Mi a véleményetek ezekröl a proceszorhűtőkröl?

Figyelt kérdés

Az egyik kiszemeltem

ID-Cooling CPU Cooler - SE-213 RAINBOW


A másik meg egy nagyon hasonló

ID-Cooling CPU Cooler - SE-213v2


A házamba max 153mm magas mehet bele és egy i5 4590 et kell majd lehűtenie mivel tönkrement az előző hűtő


Hűtőre szánt keret nagyon max 8000ft



2022. nov. 28. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A procid TDP-je 84 watt. Mindkét hűtővel max 130 TDP-s procit lehet lehűteni. Tehát a processzorodra bármelyik jó. Azt kell eldöntened, hogy neked megér-e plusz 3 ezret a világító ventilátor, mert egyébként a hűtők minden specifikációja ugyanaz, kivéve, hogy a RAINBOW világít, a nem RAINBOW meg nem.
2022. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor elég a v2-es mert nem nagyon szeretem ha világít. És esetleg tudsz jobb hűtőt ebben az árkategóriában?
2022. nov. 28. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ilyen régi processzorra fölösleges költeni és vennék egy ventilátort 2 ezerért.
2022. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

DeepCool CPU Cooler - ICE EDGE MINI FS V2.0 jó lesz 3.990 Ft


[link]

2022. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Az egyszerű PWM ventilátor ráeszkábálással is jó vagy tényleg, az a legolcsóbb megoldás. 2 ezer


Vagy B lehetőség, ha tényelég egy normális hűtőt veszel, amit továbbvihetsz későbbi gépekbe is. köztes megoldásoknak nincs érelme

2022. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!