Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért hangos a hűtő ?

Levente007070 kérdése:

Miért hangos a hűtő ?

Figyelt kérdés
Kicseréltem az i5 2400 procim egy i7 2600ra, ami ugye erősebb, eddig a gép okés volt, de most az újjal ha megy egy game pl post scriptum vagy fortnite nagyon hangos a hutoje. Tipp hogy mitől van? Szarul pasztaztam vagy mi? 80 fokig megy a proci egy game alatt. Nem értem ami a gyengébb procinak ment hang nélkül stabilan az a jobbnak miért csak hangosan szétfőve megy

2022. dec. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a régi procihoz méretezett gyári hütés volt akkor nem csoda hogy szenved vele.
2022. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a gyári hűtő kevés neki.

De olyan is lehet, hogy olyan procit sikerült venned aminek tönkrement a kupak alatt a paszta. [link]

2022. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel a processzor ugyanakkora mint a másik volt, nem gondolom hogy a hűtő mérete gond lenne, talán a hatékonysága lenne kisebb?
2022. dec. 2. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy ugyanakkora még nem feltétlen fogyaszt ugyannyit.
2022. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És milyen hűtőt javasoltok?
2022. dec. 3. 00:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell komoly hűtő hozzá, egy két hőcsöves is elég.

pl. - ez csak 133mm magas, biztos befér a házba: [link]


Én régebben használtam ilyen hűtőt i7-4790S procihoz, és nagyon megvoltam vele elégedve.

2022. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!