Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elsösorban zenehallgatáshoz,...

Elsösorban zenehallgatáshoz, milyen fülhallgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg egy Huawei Freebuds 3i fülest használok, amivel nagyon meg voltam elégedve. Sajnos azonban már nem szól olyan szépen, mint újkorában, határozottan megérett a cserére. Esetleg tudnátok olyan fülhallgatót ajánlani, amire érdemes lenne beruházni? Én eddig a XIAOMI Redmi Buds 4 Pro-t nézegettem, de szívesen meghallgatnám a Ti véleményeteket, kinek mi vált be. Ahogy a kérdésben is írtam, elsősorban zenehallgatásra használnám, úgyhogy a hangzás minősége lenne számomra a legfontosabb szempont. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2022. dec. 3. 00:28
 1/4 ludicrousSpeed ***** válasza:

"a hangzás minősége lenne számomra a legfontosabb szempont."


Akkor nem a kérdésben említett kacatok között kéne nézelődni.

2022. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek oszd meg velem, mire érdemes beruházni :D Nem vagyok szakértő a témában, ezért is írtam ki a kérdést, szeretnék minél több véleményt meghallgatni, hogy az alapján dönthessek :)
2022. dec. 3. 18:12
 3/4 ludicrousSpeed ***** válasza:
2022. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. dec. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!