Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtőt javasoltok ehhez?

Levente007070 kérdése:

Milyen hűtőt javasoltok ehhez?

Figyelt kérdés
FUJITSU D3161-A alaplapom és i7 2600 procim van. Ehhez milyen hűtőt javasoltok? LC-Power Cosmo Cool LC-CC-95 ezt néztem, de nem tudom hogy az alaplap foglalattal passzol-e, mivel nem vagyok nagy szakértő, nem tudtam neeten sem kiolvasni, pénzt meg nem adnék ki feleslegesen. Szerintetek ez jó, vagy mást javasoltok?

2022. dec. 5. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

1155-re okés, szóval rá fog menni, lyukak a foglalat körül szabvány méreten vannak.

2022. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rákeresel a processzorra:

[link]

első találat a gyártó oldala:

[link]

ahonnan kiderül, hogy:

* a maximális tervezett hőtermelése (TDP): 95 W

* a foglalata: LGA1155


Az általad említett hűtőre rákeresve:

[link]

az első találat ugyancsak a gyártó oldala:

* 130 W TDP-ig használható

* LGA 1155-ös foglalatra illeszkedik

tehát a processzorral kompatibilis.


Viszont van egy kis bibi: ez egy 133 mm magas toronyhűtő és az alaplap egy Fujitsu, előre összerakott gépbe illeszkedik. Kérdéses, hogy egyáltalán belefér-e (ha SFF gépház, akkor nem, ha toronyház, akkor lehet hogy igen, de azt le kell mérned).

2022. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!