Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer füles 30.000Ft értékben?

Gamer füles 30.000Ft értékben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gamer füles vásárlás előtt állok, de mivel semmi tapasztalatom nincs benne, ezért a ti véleményetekre lennék kíváncsi. A keret olyan 30.000Ft lenne, ebben az árkategóriában kérnék termékeket, amiket ti ajánlanátok. Nem tudom fontos-e, de a játékok, amikkel játszom a következők: Warzone, Assetto Corsa

2022. dec. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy jóval olcsóbbat tudnék ajánlani teljes szívből, acer galea 350, VR is ezt használja és nekem is évek óta hibátlanul működik, kényelmes, remek hangzás, minden megvan benne ami kell, és nemtudom most mennyibe megy de én 3 éve egy huszasért vettem az acer oldaláról
2022. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HyperX Cloud II pont 30 körül van. Csak jókat hallottam róla
2022. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kicsit szívás, Cloud II most volt 16-17 ezer körül BF-en, annyiért ajándék körülbelül. Nekem is ez van 4 éve, nagyon szeretem, akartam is rendelni egyet, aztán inkább mást vettem. Hát ahogy látom 30 ezer körül van most, lehet várnék egy jó akcióra, ha ráér.
2022. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Basszus terén mennyit tud amúgy? van egy Skullcandy ANC fülesem ami brutálisan jól szólt zenében, most jött új gamer füles a Skullcandy-től meg is vettem azonnal de nagyon gagyi, kidobott pénz volt.

2022. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Háát, én gépen használom, nem voltam annyira megelégedve az alap basszussal, Equalizer APO-val az én igényeimnek megfelel minden téren. Nem tudom, hogy neked mennyire felelne meg egy olyan fejhallgató után, aminek kiemelkedőbb a hangzása, mert azért a Cloud II hangzásáról elég vegyesek a vélemények. Ha a kimondottan jó basszus érdekel, akkor szerintem más fele nézelődj, de ha beéred egy korrekt hangzással, akkor akár jó pár évre letudtad a fejhallgató vásárlást, mert masszív, strapabíró, kényelmes, nekem a kábellel sem volt eddig gond.
2022. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!