Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb monitor ezek...

Melyik a legjobb monitor ezek közül? Miért?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2022. dec. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Innen az Acer a legjobb. Mert az az IPS paneles. És az 1ms válaszidő.

Viszont az a 95W fogyasztás röhejes. Persze ha van legalább egy RTX 3080 Ti kártyád akkor már mindegy.

De szerintem ez jobban megéri.

[link]


Vagy ha nem zavar a kisebb méret akkor ez

[link]

2022. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fényerőnek minimum 400cd/m2 kell lennie.


Igazából a legjobb 600cd/m2 lenne de azt csak 4K ban található.


2560*1440 elég jó, ötvözi 16:9 és 21:9 előnyeit

2022. dec. 7. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Acer, és nálam is az IPS miatt. A VA egy vicc kategória játékra. Black smearing miatt. Filmezésre jó, de oda meg nem kell 144+ hz 😃 nem értem miért erőltetik ennyire ezt a kategóriát. Bár de... sötét horror játékokhoz biztos jól jönnek a mélyebb feketék, nagyobb kontraszt, de hát ez azért elég szűk felhasználási kör. Nem tudom mennyire érint ez, és hogy vállalod-e a vele járó negatívumokat.



Én filmezés miatt aktív VA panel használó vagyok. Ha ez nem lenne, akkor 1000%, hogy nem vennék VA paneles monitort, mert irtó gagyi.

2022. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Acer
2022. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!