Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan program, aminek...

Létezik olyan program, aminek segítségével egy szkennert és egy lézernyomtatót össze tudok kötni, és fénymásolóként használni?

Figyelt kérdés
Van egy lézernyomtatóm és egy különálló szkennerem (tehát nem egy multinaciós eszközöm). Ha le szeretnék másolni egy dokumentumot, először be kell szkennelnem, majd kinyomtatnom. Lehetséges lenne valahogyan mindezt egy lépésből megoldani? Mintha egy fénymásoló lenne.
2022. dec. 12. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Persze hogy létezik. Kb. bármi. Ha scannelni tudsz, akkor a bescannelt képet ki tudod nyomtatni. Ennyi. Meg kéne tanulni kezelni a számítógépet, így negyven évvel az elterjedése után...
2022. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dongaben ***** válasza:
100%
Nincs ilyen sajnos.
2022. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.
2022. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-esnek: a magyar nyelv még régebb óta létezik, mint a számítógép. Nem ártana megtanulni értelmezni ;-)


A 2-es és a 3-as válaszolónak köszönöm.

2022. dec. 12. 17:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Elméletben azért lehetséges lenne írni ilyen programot? Laikusként azért nem tűnik olyan lehetetlennek, hogy egy szoftver a beszkennelt dokumentumot/képet ne megjelenítse és elmentse, hanem továbbküldje a nyomtatónak.
2022. dec. 12. 17:08
 6/9 Dongaben ***** válasza:
Anno Linux-ban voltak ilyen próbálkozások, de a program lassabban végezte el a teljes műveletet, mintha magad csináltad volna 2 lépésben. Lehetne, de valljuk be, hogy nincs rá globális igény...
2022. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Itt van egy, de hogy működik-e, azt nem tudom, mert sose próbáltam, csak tudtam, hogy van ilyen is:

[link]

Ingyenes és telepíteni se kell, csak egy szkenner és egy nyomtató kell hozzá.

"Az iCopy lehetővé teszi, hogy szkennerét és nyomtatóját egy könnyen használható fénymásolóvá kombinálja, amely egy gombnyomással automatikusan beolvassa és kinyomtatja a dokumentumokat.

Az egyszerű kezelőfelületen kezelheti a szkenner és a nyomtató beállításait, például a fényerőt, a kontrasztot, a minőséget és a másolatok számát. Ha nem szeretné kinyomtatni a dokumentumokat, az iCopy lehetőséget kínál arra is, hogy a beolvasott dokumentumokat PDF vagy JPEG képfájlként elmentse egy tetszőleges mappába.

Az iCopy támogatja a többoldalas felvételt és az automatikus dokumentumadagolót (ADF).

2022. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

#6: Most mit vered itt magad?! Már a kérdező is írta, hogy így csinálja "Ha le szeretnék másolni egy dokumentumot, először be kell szkennelnem, majd kinyomtatnom..."

Ő ezt egy lépésből akarja, mikor nyomozod a fénymásolón a másolás gombot. El sem olvasod a kérdést normálisan, de már világ összes arroganciájával támadod le itt a népet.

Időközben kapott is választ, az iCopy -ról én sem tudtam.

2022. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok

Le is pontoztak rendesen, ahogy az itt a gyakorin a normális válaszokat szokás.

2022. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!