Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kisebb AMD videókártya...

A kisebb AMD videókártya gyártókról milyen tapasztalataitok vannak? (Sapphire, XFX, Power Color)

Figyelt kérdés
Egy Rx 6700xt-t szeretnék venni és úgy látom elég nagyon különbségek vannak a gyártók árai közt, akár 50 000Ft is. Ez csak azért van mert például az MSI vagy az ASUS nagyobb cégek vagy van minőségbeli eltérés?

2022. dec. 12. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek úgy tudom az amd-nek gyártanak csak, nvidiának nem. A powercolor állítólag a "legjobb", tapasztalatom nincs velük, ahogy kártya szinten az xfx-el sem, tőlük egy nagyon jó kis tápom volt. A sapphire is nagy név, nekik is nagyon jó megoldásaik vannak, baráti áron. Több kártyám is volt tőlük, r9 380, rx 470,570,580....jól tuningolható, jól alulfeszelhető kártyák remek hűtéssel. Bátran tudom őket ajánlani.
2022. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Sapphire egyáltalán nem kis gyártónak számít, sőt Asus szinten van. Az XFX sem éppen olyan kis gyártó de ők inkább tápokat gyártanak jókat. De a vga hűtésük is egész jó. A Powercolor régen nagyon hangos hűtéseket csináltak. De manapság a nagy méretük miatt a red devil hűtők a leghatékonyabbak. De egyébként nem minőségi anyagokból állítják össze!
2022. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. dec. 12. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
A Sapphire az egyik legjobb gyártó, ha választható mindig azt veszem. A másik kettő kerülendő.
2022. dec. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha Asus vagy Sapphire közül kell választani?
2022. dec. 13. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor sapphire szerintem. Az amdben az asus példányok amiknek a sapphirehez hasonló az árazásuk szerintem gagyik, a strixek meg rengetegbe kerülnek, annyival meg nem jobbak. Ha lenne pénzem strixre, akkor egy sapphire nitrot vennék, ha jobban ki lennék számolva, akkor inkább egy pulse
2022. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 14. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

A power colortól a red devil széria jelenleg az egyik legjobb videokàrtya hűtést kínálja.


Most újonnan ár érték arányban a 6600 XT nagyon megèri, amíg a PCXEN beszerezhető 130-140ezer ft között.(máshol jóval drágább):

[link]

2022. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!