Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ASUS TUF Gaming B550M-PLUS...

Az ASUS TUF Gaming B550M-PLUS alaplapon található hdmi-ről mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Mit tudhat az integrált videókártya ha van benne egyáltalán?

2022. dec. 12. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alaplapodban nincsen integrált videókártya. Az olyan, amilyen procit bele teszel, azon van a grafikus chip. A g meg a ge végű procik szoktak azok a procik lenni, amikben van grafikus chip. A gyártó oldalán találsz ezekre vonatkozó infókat.
2022. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az "entry level" nél látod milyen grafikus chipekkel találkozhatsz és, hogy melyik milyen processzorba van ágyazva.

Ami befolyásolja a teljesítményüket az elsősorban a ramod sebessége, késleltetése és sávszélessége valamint a proci hűtése, mert ott talán egy kis mozgásteret kapsz tuning terén.

Jobbak mint az intel integráltjai, de egy alap gtx 1050 ti/rx 470-hez képest nem kell nagy durranásra számítani. Ha nincsenek ezek, akkor viszont jó szolgálatot tesz.

2022. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megkaptátok a pontot.

Sajnos tönkrement az RX580-am és nem próbálkoztam bekapcsolni nélküle, de több helyről kaptam visszajelzést hogy nincs integrált videkártya a cpu-ban.

Itt a karácsony és nincs pénzem új videókártyára. A GTX-670-hez meg újra kéne telepítenem a gépet, mert amd-t váltanék intelre, nekem meg fontos a szoftver, szerencsére a tartalék gépem sem gagyi.

2022. dec. 12. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A Ryzen processzorokban nincsen valóban integrált VGA chip. (Van olyan amiben igen, de a legtöbbnél nincsen.)


Hát szerintem a legegyszerűbb az, ha veszel kb 10.000 Ft-ért valami sima HDMI kivezetésű használt kártyát, lehet még olcsóbbat is kapsz, valami tényleg egyszerű semmire valót, de legalább lesz valamid.


"A GTX-670-hez meg újra kéne telepítenem a gépet"


Dehogy kellene, tedd bele és csak a drivert kell feltelepíteni, nem kell újra telepíteni a gépet jó eséllyel.

2022. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ér annyit a gtx670 minimum 4gb kellene. Így meg kihúzom a tartalék géppel. Van 2db gts450 sli kábellel, ami jól teljesít de nem tetszeném. Majd megoldom csak az érdekelt hogy mit tud a cpu-m. Van fx3800 is az is gyenge.
2022. dec. 12. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!