Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért pörög fel 10-20 másodper...

Miért pörög fel 10-20 másodpercenként 1-2 percre az összes ventilátor a gépemben?

Figyelt kérdés
Egy ryzen 5800xes procim van és folyton felpörög a hűtése meg a sima case venitik is kb 0 terhelés alatt. Elkezdtem letölteni steamon meg elindítottam egy videót és folyton fel le ugrál a fan speed ... de játék közben egyfolytában 10-20 másodpercenként.... nagyon idegesítő, hogy tudnám megoldani?
2022. dec. 13. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd be más ventilátor profilt
2022. dec. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ha van fenn valami program amivel álíltani elhet, akkor azt kukázd, lehet az zavar be.
2022. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Állítottam már rengeteg profilt, a baj itt szerintem azzal van, hogy a cpu folyton felugrik a gyári 3,8 Ghzrol 4 és fölé és ezt követik le a ventilátorok.


Kettes, nem volt. Most szedtem le az AI suite 3mat amivel lehet állítani, így egy fokkal konzisztensebb az egész kevésbé ugrál viszont anniyra nem tudom mi mit csinál és itt van egy beállítás amit nem értek mit jelent. [link]

2022. dec. 13. 12:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!