Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Gaming Tuf B550M-PLUS...

Asus Gaming Tuf B550M-PLUS alaplaphoz milyen ramot vegyek?

Figyelt kérdés

AMD Ryzen 5600x és Rtx 3060Ti van a gépben.

Egy 3600mhz cl16 2x8GB ramot szeretnék venni lehetőleg RGB-s formában. Néztem az alaplap oldalán mikkel kompatibilis de a nagy része az általam vélasztott ramoknak nem volt a listán. Nem tudom, hogy most tényleg ennyire kevés a kompatibilis alkatrészek száma vagy csak nincs rajta mind a listán.

Ezeket néztem hozzá:

[link]

[link]

[link]



2022. dec. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ide minimum Hynix Ram ajánlott.


[link]


[link]

2022. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik RAM kompatibilis és rendesen fog működni velük. Mindegyik RAM nincs a listán. Nekem is ilyen Ryzen procim van azért tudom biztosra.
2022. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell kompatibilitási listát nézni. DDR4 okés.

2x8gb felállásban vásárolj (kit).


Márka lényegtelen... memórián a chip a fontos, abból 3 gyártó létezik csak, és mind kitűnő termékeket gyárt. Így végül lényegtelen, hogy ki szereli rá a chipeket a memóriamodulok nyák-jára.


Javaslom a használtpiacot is. Memóriákra rengeteg a garancia, illetve még gari nélkül is megérheti vásárolni amennyiben hibátlan memtest eredménnyel társul. Nagyon ritkán van velük probléma.

2022. dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!