Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GtX low profile nem fér be a...

GtX low profile nem fér be a gépbe, az előző tulaj nagy PC-hez használta de az én kicsi pcmbe nem fér bele, segítség?

Figyelt kérdés

Interneten amikor kicsomagokjak akkor le szedik a nagy vasat és kicsit tesznek rá. Nekem a tulaj nem küldött kicsit.


A foglalatba se tudtuk betenni.


Az előző tulaj nagy pcbe (gtx 1050ti low profile mini) használta.


Bármi segítség kérem.



2022. dec. 21. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Veszel egy nagyobb gephazat hasznaltan.
2022. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a hátlap gondolom nem jár minden LP kártyához, mindenesetre valószínűleg a képen sem volt rajta, így nem is várhattad el. Egyébként valóban ritka az ilyen kártya használtan.
2022. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs LP hátlap hozzá, én is így vettem. Nem tudom, hogy hogyan lehet így elkeverni az alkatrészeket... csak a normál hátlapom van nekem is. Tudtam volna venni hozzá, mert hardveraprón árulgatják, de minek..?? Nem ér annyit a dolog, hogy még erre is költsek. Jó az hátlap nélkül is.

Én végül a normál hátlapot farigcsáltam át. A felesleget levágtam, a végét behajtottam, és rá is lehetett csavarni az LP rögzítőhelyre.


Amúgy nem értem, hogy miért ne menne bele a helyére?? Attól, mert magasabb a hátlap, még bele kell mennie. Hátlap nélkül meg főleg.


1: te meg ne írj hülyeséget, nyilván egy brand gépről van szó, ami csak önmagával kompatibilis, nem lehet átszerelni másik házba.


2: de, minden LP kártyához jár LP hátlap. Az lenne a furcsa, ha nem járna... mi értelme lenne akkor a low profile kialakításnak? 😃 egyszerűen hülyék a vásárlók és elkeverik vagy kidobják, mondván, hogy nekik nem kell. De legalább így olcsóbban érulják használtként, mint azok, akiknek megvan az LP hátlap is.

2022. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as


Koszonom.


Nem tudtuk beilleszteni a ventilátor miatt talán vagy nem az illesztő e nem illett mert nem fért oda én már nem tudom. (csaladtag csinálta én sajnos nem tudom)


Akkor azt mondod a nagy videokártyát is bele lehet tenni kis pcbe a te modszereddel? Hát ilyet én meg nem csináltam.


Nem tudtuk bele illeszteni mert nem fért oda ahova illeszteni kell.


Pedig ez jó kártya bele. Low profilost kerestem de nincs hozzá a kis hátlap pedig low profilosnak volt hirdetve hogy befér kis gépbe

2022. dec. 22. 01:08
 5/8 A kérdező kommentje:

A foglalatba nem tudtuk odatenni vagy a ventilátor miatt vagy mert nem fért oda. Ezt holnap megnezem.


Másoknak olyan könnyen véleményt.


Plusz ugye hogy nem low profilos.

2022. dec. 22. 02:42
 6/8 anonim ***** válasza:
LP és nem LP között az a különbség hogy LP backplate-et is adnak hozzá. Azon kívül ha valami miatt nem tudod betenni, az nem a videokártya hibája
2022. dec. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Nem bontottam ki még az összes dobozt, de jó tudni :)
2022. dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a brand gépek és neked ruti az van !! normális alaplap esetén bele menne.
2022. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!