Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem hasznalhato a hdd-m?

Miert nem hasznalhato a hdd-m?

Figyelt kérdés
A story ugy kezdodik h a windows 10et ujratelepitettem. Az ujratelepites elott meg tokeletesen mukodott a hdd-m. Most eloszor meg nem is erzekelte a fajlkezelo. Egyszer szetszedtem a gepem, ujrakabeleztem. Most mar erzekeli a fajlkezelo latszik h van, de nem hasznalhato. A lemezkezelo nem tud vele semmit kezdeni I/O hiba miatt, a fajlkezeloben ha megprobalom megnyitni a tartalmat befagy. Barki tudja miert nem lehet hasznalni? Tonkre ment a hdd vagy valamit en rontottam el?

2022. dec. 23. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
HDD Sentinellel nézd meg hány %-os a HDD. Ha rendben van akkor kábel/érintkezés gond lehet. Próbálj más kábelt és más slotot.
2022. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
I/O eszkozhiba miatt nem tudja lefuttatni a teszteket a hdd-n. Az I/O error az azt jelenti h valami megallitja a windowst az olvasastol es az irastol. Nem tudom mi lehet a baj.
2022. dec. 23. 12:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!