Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jól összerakott...

Mennyire jól összerakott konfig ez?

Figyelt kérdés

Egy ilyet állítottam össze, házzal együtt ilyen 420k körül jönne ki. Megéri szerintetek?


MOTHERBOARD: ASUS TUF GAMING B660M

CPU: Intel i5-12400F

VGA: RX 6600 XT

MEMORY: Kingston FURY Renegade 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz

PSU: FSP Hyper 80+ Pro 650w

COOLER: COOLER ARCTIC Freezer A35

SSD: Western Digital WD Blue SN570 1TB (WDS100T3B0C)

CASE: ASUS TUF Gaming GT301 АRGB


Illetve computer imperiumon találtam egy ilyen pre-built pc-t, kisebb ssd-vel, meg pár különböző alkatrésszel, 399e-ért. Jól gondolom hogy ilyet nem éri meg vásárolni?



2023. jan. 1. 01:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Linket elfelejtettem az imperiumoshoz


[link]

2023. jan. 1. 01:20
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Játékra kell?

Akkor kiegyensúlyozatlan jobb videokártya kellene, és spórolni kéne minden máson.


Tehát ha csak nincs valami különös indokod (bármi, ami kihasználná a 32 gigát), akkor elég 16GB RAM.


Átgondolandó egy olcsóbb alaplap. Csatlakozókat figyeld, ventilátorhelyeket, sata/m.2 helyek, hátsó csatlakozók, stb...


Esetleg B450/B550 + ryzen 5600


Tehát legalább eggyel jobb videokártyát ki kéne hohni a keretből

2023. jan. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az imperium is teljesen megbízható és korrekt, de ha a játék a célod és magad rakod, akkor ilyen kártyákra építs. Ha nem igény az RTX, akkor a 6700xt a legjobb választás.

[link]

[link]

[link]

2023. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!