Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a töltő csatlakozó,...

Tönkrement a töltő csatlakozó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Acer laptopom van. Már egy ideje nehézkesen tölt, ugyanis a töltőt egy bizonyos pozícióba kell helyezni hogy ez menjen. Nem a töltővel van a gond, ugyanis azt lecseréltük egy megfelelőre, ugyanaz a probléma, inkább mintha a laptop csatlakozójában el lenne törve vagy mozdulva valami, ami miatt nem érintkezik rendesen a töltőfej. Nincs pénzem új laptopot venni, nem is szeretnék, mert amúgy tökéletesen működik, szerelőhöz eddig nem vittem, de ha valakinek nincs valami jó ötlete, akkor úgyis muszáj lesz. Elnézést, hogyha kissé össze-vissza fogalmaztam, nem igazán vagyok otthon az ilyesmiben, azért remélem érthetően elmagyarázta.

2023. jan. 1. 19:21
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Hát, szét kéne szedni aztán megnézni, hogy lehet-e javítani. Ha egyedül nem mered, akkor vidd szerelőhöz, az a legkézenfekvőbb.
2023. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervizben ez rutin munka.
2023. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
töltő csatlakozót kellene kicserélni esetleg?
2023. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg laptopot szerelni és cseréld ki a töltő foglalatot.
2023. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!