Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó összeállítás QHD játszog...

Ez jó összeállítás QHD játszogatásra?

Figyelt kérdés

I3-12100F, GIGABYTE H610M S2H, Kingston FURY Beast 2x8GB 3200MHz, ADATA XPG GAMMIX S50 Lite 1TB, WD Green 2Tb, Zalman S3, FSP Hydro GSM Lite Pro 750W, Intel Arc A770 Series A 16GB

Ezeket a játékokat tudja futtatni 1440 magas fps mellett? CoD Warzone II, Borderlands 3, Far Cry 6, Gta 5, RDR2, Forza Horizon 5

Nekem jónak tűnik a gép. De attól félek azért, hogy a kártyát vissza fogja majd a cpu. Először a A750 + I5 12400 kombót fontolgattam. Vagy, hogy csak a 8gbs A770-et veszem. De a 16gb modellt direkt kerestem elő Emagról. Azért mert szerintem jó áron van 190 ezerért. És annak ellenére, hogy az Intelnek ez az első kártyája jobban teljesít már most Ray Tracing alatt mint a szar AMD. Nem maradnak le sokkal az Nvidia vetéj társaktól.

[link]


[link]



2023. jan. 8. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobban teljesít rt-vel mint az amd de ugyanennyi pénzért nvidia és amd még mindig több fps-t produkál az összes játékban.
2023. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ebben a videóban az A770 jobban teljesít.

2023. jan. 8. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a semmiért lett bukta, szoftveresen aktasztrófa hozzájuk minden még.
2023. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Intel VGA-t felejtsd el. Csak DX12 alatt teljesít jól, minden ettől régebbi API-t használó cím olyan mintha iGPU-t futna. A felsorolt játékokból így találomra szerintem csak a Far Cry 6 és a Warzone használhat DX12-t, a többi felejtős.
2023. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Arc az egy ÓRIÁSI lutri jelenleg. Aki megveszi, ag konkrétan egy bétatesztelő. Rendkívül megbízhatatlan.


Tehát ha nem érdekel a ray tracing, akkor AMD, ha érdekel, akkon nVidia kártyát válassz!


A tápegységen módosítanék még. 650W is bőségesen elég lesz neked, de válassg jobb minőséget, tier A:

[link]


A tubbi szuper.


Átgondolandó lehet még: ryzen 5600 (x nélkül) + B550 lap

2023. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!