Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni ha a monitorom...

Ismeretlet1 kérdése:

Mit lehet tenni ha a monitorom bal felső sarkába fekete háttéren , a bal felső sarokban egy fehér csík jön be bekapcsoláskor?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 11:24
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Ha csak bekapcsoláskor jelenik meg és a boot -olás további részénél eltűnik, azt csak egy kurzor, természetes bizonyos konfigoknál. Ha viszont ott is marad a csík, az azt jelenti hogy ki is fagyott a gép, mielőtt még elkezdhette volna tölteni az operációs rendszert.
2023. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem reagál semmire , csak ott marad a csík. Mit lehet ilyenkor tenni?
2023. jan. 9. 11:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Kivettem az SSD-t a gépemből , amit a Windows is van .. vissza kötöttem, azóta van ez a jelenség.
2023. jan. 9. 11:36
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
Valamiért elakad a boot. Valószínűleg a HDD/SSD -vel lehet valami baj. Húzd le róla a kábelt (áramtalanított állapotban persze). Ha tovább halad a boot és kiírja hogy nincs boot -olható eszköz, akkor sanszos hogy az halt meg benne.
2023. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 P.O.C. ***** válasza:
Az SSD -n kívül van még más meghajtó a gépben?
2023. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam ssd nélkül elindítani a számítógépet, akkor is a fehér vonal jelent meg a képernyőn.
2023. jan. 9. 11:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen van ,egy merevlemez.
2023. jan. 9. 11:47
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
Húzz le mindet, SSD, HDD, Optika
2023. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, ugyan az a jelenség van.
2023. jan. 9. 12:11
 10/10 P.O.C. ***** válasza:
Hát reseteld a BIOS -t.
2023. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!