Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sszerintetek ha egy ASUS...

Sszerintetek ha egy ASUS Ge-Force 8800ULTRA-nak csak a ventillátor fordulatszámát szabályzom RivaTuner-rel, akkor az okozhat olyan gondolkat, hogy a kép színe erősebb, nameg ha a monitor ki-be kapcsol és 3x-ra indul be a Windows (min tha túlhúznám)?

Figyelt kérdés

Bocs, ha rossz topikba írtam. Hozzáteszem használtan vettem a kártyát, de még szerencsére van rajta garancia :)


Köszi a válaszotokat előre is!


2010. okt. 3. 05:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Venti fordulatszámával nem nagyon érsz el semmit. Főleg nem lesz a kép kontrasztosabb tőle. Elvileg 2D-ben ráadásul ha leveszed róla a ventit, és rajta hagyod a bordákat is kellene neki működni, szóval ha lefelé szabályoztad sem kellene neki gondot okozni. Valószínűbbnek tartom, hogy az eladó nem ok nélkül vált meg tőle. Kopogtass nála, és dugd le a torkán.:D Ha ez nem lehetséges, akkor szervíz. Csak vigyázz az ASUS-szal, nekem már volt velük bajom garanciális szervéz téren, fogyasztóvédelemig vezettük a dolgot. Azóta nem veszek tőlük laptopot...:S
2010. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én az Aqua-ba vettem, most úgyn éz ki jó, de lehet ha játszok vele, akkor újraindul, nem tud valaki a videókártya élettartamának körülbelüli megtudakolására valamit, vagy inkább vigyem vissza azt kész?
2010. okt. 3. 15:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert még van rá 3 hét garancia azt annyi és szerintem több kártya nincs szóval marad a szervíz amibe egyáltalán nem bízok :(
2010. okt. 3. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!