Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a pc mennyire használható...

Ez a pc mennyire használható 1080p gamingre?

Figyelt kérdés

Hello a 12 éves kisgyerekemnek elromlott a számítógépe és mivel amúgyis nagyon régi volt ezért inább vesszek neki egy újat. Mivel nem tudom mi kéne egy gépbe h müködjön ezért inkább egy előre összerakott lesz. Én első körben erre gondoltam:


[link]


Ez jó lenne?

Amivel szokott játszani az fortnite,Gta V,warzone,fall guys és minden egyéb nagyon népszerű online lövöldözős játék.


2023. jan. 18. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb játékot elviszi mid felbontáson
2023. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Jó gép. Minden futni fog rajta amit játszik.
2023. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
12 éves gyerek mit keres a WarZone-ban?
2023. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
A gép jó volna, csak nem ettől a bolttól, rossz híre van.
2023. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Menni fognak rajta szépen.
2023. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

1) 12 éves gyereknek semmi keresnivalója nincsen ilyen erőszakos játékokban. Pocsék szülő lehetsz, ha ez szerinted rendben van.


2) fogalmam sincs miért érzik egyesek a késztetést totál hozzá nem értőként a válaszolásra. Oké, ez a gép.elég az említett játékokhoz, de...

Ez a gép pocsék. 3 éves!! Vehetsz ilyet, csak akkor inkább használtan, max 200 ezerért, jobb videokártyával.

Pl [link]

Pl2 [link]

Ilyen régi hardverért nehogy kiadj már 300 ezret...


Ha új gépet veszel, akkor viszont legyenek benne új hardverek:

Itt kérdezz inkább, összefolglaló elolvasása után:

[link]


valami rx 6600 köré épített... 12100F vagy ryzen 5500-5600 procis gépnek.kéne kijönnie.

2023. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!