Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik multifunkciós lézernyom...

Bálvány kérdése:

Melyik multifunkciós lézernyomtatót vegyem?

Figyelt kérdés
A scanner funkció miatt is kell nekem. HP márkában gondolkodom, de ez nincs kőbe vésve. Fontos lenne, hogy utángyártott tonerrel tudjam használni, a gazdaságosság miatt. Persze az ár sokat számít. Előre is kösz a segítséget!

2023. jan. 18. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Laserjet 426fdw pl megy utángyártott patronokkal is
2023. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó irányban gondolkodsz! Tapasztalatom szerint egy nyomtatónál valóban nem az a fontos, hogy mennyibe kerül, hiszen átlagos felhasználóként a minőségben nem fogsz látni különbséget, hanem, hogy a kellékanyagok milyen költséggel lesznek később beszerezhetők hozzá. Konkrét tippet nem mondanék, mert biztos van jobb, de nálam egy mono Samsung M2070W van. Egyelőre jól működik, már több éve. A kezdeti beállítás körülményes volt egy picit és azt vettem észre, hogy a Wifi hálózatra is nagyon kényes. Nem mindegy pl. neki, hogy milyen márkájú routerre kell csatlakoznia. Nekem egyébként annyi volt a szempont, amikor vettem, hogy ne tintasugaras legyen, mert olyan ritkán használtam a nyomtatót, hogy mindig beleszáradt a festék, és pont akkor nem működött, amikor kellett volna. Lézernél már nincs ilyen gondom. Hogy wifis, az csak egy plusz pont volt, de lehet, hogy egy vezetékes hálózati nyomtató megbízhatóbb lenne. (Ezen ugyanis nincs fizikai ethernet port.)
2023. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Én is írtam: "Fontos lenne, hogy utángyártott tonerrel tudjam használni, a gazdaságosság miatt"
2023. jan. 19. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!