Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem a megfelelő karakter...

Miért nem a megfelelő karaktert viszi be a klaviatúra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szakdolgozatot kellene írnom, de sajnos a billentyűzeten elallitottam valamit, aminek következtében enter helyett y-t visz be a laptopom, a visszatorles helyett mintha tabulatort érzékelne (ugrál a választható menüpontok között), a space-re nem reagál. minden más úgy tűnik rendben van. Mit állíthattam el?

2023. jan. 23. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nyelvi leosztást? Így láttatlanban elég nehéz véleményt írni. Win 10 esetén jobb alsó sarokban van rá ikon, illetve beállítások közt is ellenőrizheted.

Ékezetes betűkre, hogy reagál?

2023. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Újraindítás után is ezt csinálja?
2023. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, már újra indítottam. Win 7 van rajta egyébként.

Átmeneti megoldás a laptop.

Ettől függetlenül jól működik, egészen biztos elallitottam valamit. Érkezés betűket is beírja.

2023. jan. 23. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Dugjál rá egy usb-s billentyűt. Ha abeépített fizikailag rossz, akkor ez megoldja.
2023. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs vezetékes billentyűzetem, de nem hiszem hogy a beépített volna rossz, semmi baja nem volt tegnap estig amikor hazajöttem az egyetemről.

Szerintem egyszerűen félre állítottam valamit rajta. A kérdés hogy mi tudja az y-t az enter helyére tenni


VAGY


WIN7-en hogyan lehet alapértelmezett billentyűzet bevitelt visszaállitani.

2023. jan. 23. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyors megoldásnak egy keyboard remap-et tudok tanácsolni, nem bonyolult, sok internetes segítség van hozzá, egy szakdoga erejéig bőven működhet.

Másrészt pedig szerviz, ha nagyon nem megy, bár erre már gondolom te is gondoltál. Az a baj, ennyi infóból nehéz megmondani mit állítottál el, mert sok mindenen múlhat, piszkáltad egyáltlán a beállításokat? Mert akkor aztán tényleg bármi félre mehetett :(

2023. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem piszjaltam, egyszerűen csak ilyen lett 😀
2023. jan. 24. 02:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!