Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelölnek a videókártya...

Mit jelölnek a videókártya illesztőprogram-csomagjában lévő számok? Főként a zárójelben lévők érdekelnek.

Figyelt kérdés

Azt értem hogy az első 4 szám a verziót jelöli, de az után zárójelben is vannak számok (4, ugyanúgy pontokkal elválasztva). Utóbbiak mit jelölnek? Akárhogy kerestem, nem találtam rá magyarázatot :(

Nem tudom lehet-e frissíteni a videókártya illesztőprogram verziómat. Neten beírva találtam magasabb számmal kezdődőt viszont a zárójelben ugyanaz volt ami most van nekem. Ha ugyanazt akkor nem tölteném le feleslegesen. Amikor Windows eszközkezelőn keresztül engedtem hogy keressen frissítést azt írta ki hogy naprakész.



2023. jan. 23. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Al verzíó szám. Akkor növekszik ha csak kisebb módosítást adnak ki. Minnél előbbre lévő számjegy változik annál nagyobb a frissítésben lévő módosítás. Pl. /most konkrét érték nélkül/ V5.186.43(156) ha ezt frissitik de csak kicsit akkor lehet, hogy kiadják a V5.186.43(157) változatot. Jön egy nagyobb frissítés akkor lesz belőle pl. V5.186.44(100) ha még nagyobb a frissités akkor lesz belőle pl. V5.187.10(100) ha meg teljesen "verzkió" jön ki az lesz a V6.100.10(100) /most csak példa konkrét típus nélkül, de általában ezt követik/ esetleg több helyen a vége nem sorszám hanem valamilyen kód. És akkor a 43(156)-ot lehet, hogy a 43(220) követi. /és akkor a zárójelben lévő szám jelenthet azt pl. hogy az év hanyadik napján adták ki. De ez már a gyártó "titka".
2023. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Az az elásott náci arany koordinátája kódolt formában. Aki dekódolja az megkeresheti és kiáshatja... :D
2023. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
főverzió, alverzió
2023. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!