Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-hez melyik hangfalat vegyem?

PC-hez melyik hangfalat vegyem?

Figyelt kérdés

Főként youtube videózásra, zenehallgatásra, néha játék/filmre használnám:


-Logitech Z623 2.1

-Logitech Z625 2.1

-JBL Quantum Duo 2.0


A 2 Logitech között hangzásban van különbség?

A JBL-nél hogy nincs mélynyomó, így rosszabb a hangja, nem olyan mély?



2023. jan. 25. 01:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

A 2 Logitech között hangzásban van különbség?

z625 a hangosabb, kb ennyi.

2023. jan. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
valami ertelmes edifiert nem ezeket az ipari hulladekokat
2023. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Kb ugyanaz mind. Gagyi műanyagdoboz, recsegő illesztések.

Átlagos zenehallgatáshoz elég, de ha minőségi hangzást akarsz, akkor hifi irányba indulj el

2023. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hangfal?

Ezek mind pár wattos hangszórók gagyi műanyagba csomagolva.

2023. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy olyan túl nagy helyem nincsen az asztalon, hatalmas hangszórókat nem szeretnék.

Jelenleg egy durván 20 éves Logitech X-230asom van, igazából ennek is tetszik a hangja nekem legalább is, de a mélynyomója már nagyon recseg. Azt a Logitech Z625-öset berendeltem, de sajnos vissza kellett küldenem, mert a jobb oldali recsegett, és már nem is látok olyan hangszórót, csak 50%-kal drágábban.

Viszont tényleg nagyon brutálisak voltak a mélyei, néha már kicsit túlzásnak is éreztem. Maguk a hangszórók és a mélynyomó is viszont 2x akkora volt, mint a mostani hangfalam, az a bumszliság nem tetszett, mert alapból sem nagy az asztal.

Tehát a jelenlegim:

[link]

2023. jan. 25. 18:10
 6/29 A kérdező kommentje:
Az Edifier és a Hifi is túl nagy. Nekem 2 kis hangszóró fér el a monitor mellett és egy mélynyomó az asztal alatt. Ezért kérdeztem rá specifikusan erre a 3-ra. 20 éves Logitech hangszóróm van, én ezt is szerettem, nekem ez márka szempontjából is szimpatikusabb, mert Edifier márkáról még nem is hallottam. JBL-nek is a kis hangszórói is nagyon jól szólnak, olyanom is van. Meg már megszoktam, hogy a jobb oldali hangszórón tudom állítani a hangerőt pl.
2023. jan. 25. 18:18
 7/29 anonim ***** válasza:

"Jelenleg egy durván 20 éves Logitech X-230asom van, igazából ennek is tetszik a hangja nekem legalább is, de a mélynyomója már nagyon recseg."


Szét kéne szedni és átnézni a belsejét. Simán lehet, hogy még menthető.

2023. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
ha csak 2.1 johet szoba akkor pl ez is jo lehet [link] a loginal sokkal jobb es meg olcso is vagy efolott ott az edifier s350 ami most eleg draga de 85kert is szokott lenni annyit boven meger
2023. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Edifierből az S350 még okés lehet, de ahogy nézem, az RMS teljesítménye 24W, míg a Logitechnek 200W. Az oldalsó Edifier hangszórók 12W-osak, míg a Logitech 35W. Árukeresőn pedig összesen 1 vélemény van róla, míg a Logitechről rengeteg. Nem vagyok szakértője a dolognak, de a vélemények, ez a műszaki adat miatt szkeptikus vagyok
2023. jan. 25. 22:52
 10/29 A kérdező kommentje:
Ennyivel jobb annak a 28 ezres Edifiernek is a hangja?
2023. jan. 25. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!