Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth és Wifi interferencia?

Bluetooth és Wifi interferencia?

Figyelt kérdés
Van egy JBL partyboxom amit rendszeresen használok. Időnként telefonnal kapcsolódok rá bluetooth kapcsolattal és sokszor laptoppal is. Amikor laptoppal szeretném használni, akkor elég gyakran előfordul, hogy megszakad a Wifi kapcsolat, és újra kell csatlakozni. Újracsatlakozás után sem működik rendesen, nem töltenek be a tartalmak és a hang is szaggat. Utánajártam és elég valószínű hogy a két technológia (Bluetooth, Wifi) zavarja egymást. A routerem nem tudja a 5 GHz-et csak a 2,4-et mint amit a Bluetooth is használ, ezért azzal nem tudom megoldani. Wifi channelt is váltottam már de nem javította meg a problémám. Az a legérdekesebb ebben, hogy máskor meg tökéletesen működik, mikor milyen napja van. Tud valaki tippet hogy ha fellép a hiba akkor mit tudnék még csinálni?

2023. jan. 26. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Használd jack kábellel, annak amúgy is jobb a minősége.
2023. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!