Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet beállítani a...

Sgt. MAKEPEACE kérdése:

Hogyan lehet beállítani a Facebook skype-nál a hangot és a képet belső kamera esetén?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozok, de mielőtt kijöttem idén vettem egy laptopot (ACER márkájú, WINDOWS 11 az operációs rendszer). Eddig 3 héten át teljesen jól működött a Facebook-on a videóhívás, aztán három napja egyszerűen nem működik a hang. Akivel beszélek, ő mást felhívott, és neki most is működik. Én gondoltam fejhallgató bemenetre, de hát zenét hallgatni, filmet nézni tökéletesen tudok vele most is. A touchpad bizonyos esetekben nem működött, és frissítéseket futtatam a gépen amitől az megjavult. Ez lehet ősszefüggésben esetleg ezzel? Egyszerűen egyet reccsen vagy hármat a fejhallgatom és kész ennyi. Eddig mindíg asztali gépem van hülye vagyok a laptopokhoz. Nem vagyok egyébként se egy technikai zseni csajszi, de most csak így tudom tartani a kapcsolatot az otthoniakkal.

2023. febr. 2. 06:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet több eszközt is kiválasztani mikrofon hangforrásként?


Facen böngészőben nem tudom hol lehet ekőhozni ezt, de skype-nál van menüben lehetőség ehhez.


Illetve windowsban, gépház, hang menüben is van mikrofon teszt lehetőség.


Próbáld fejhallgatóval és nélküle is.

2023. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!