Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LGA 1155 i5 processzor 3,2...

LGA 1155 i5 processzor 3,2 ghz gyártanak még hozzá alaplapot ?

Figyelt kérdés
mármint újonnan lehet kapni ? jelenlegi lapon csak 1 usbb működik.. aki tud linkeljetek légyszi, másik fontos kérdés emellé a proci mellé melyik lenne a legjobb videókártya kb 20 ezer forintig ? (linkbe küldjetek kártryát egy adott típusra ugyis többet dob ki) nem vagyok nagy játékos nem is emiatt kell de néha legyen benne ha arról van szó) köszi :D
2023. febr. 4. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sandy (2. generációs)/Ivy (3. generációs) Bridge architektúra 2011-2015 között gyártották (i5 3470 lenne? [link] ), szóval újonnan alaplapot nem kapsz hozzá.
2023. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 4rtificial 1ntelligence ***** válasza:
100%

Újat már nem gyártanak, árukeresőn sem találtam boltot sem ahol újat árulnának.

VGA-hoz használd a hardverapro-t:

[link]

2023. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen 3470, és sajnos én se találtam hozzá új lapot, csak gondoltam én vagyok a béna :D

aza a baj hiába használom a hardveraprot nem értem a videókártyákhooz.. annyit látok, hogy hány gb, de ebből van ezer féle van pl 2gb 15 ezerért meg 30 ezerért.. na most akkor mit kell néznem ? :/

2023. febr. 5. 00:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a dolgot... ha meg akarod menteni, akkor vegyél rá egy USB bővítőt, ha csak az a gond

[link]

Ha mégis költenél erre a közel hulladék kategóriára, akkor használtan találsz alaplapokat: [link]


Gondolom normál atx szabványos géped van, tehát figyelj rá, hogy az egyedi kialakítású alaplapok, mint pl a legtöbb dell, hp, fujitsu nem jók neked.

Szintén fontos, hogy amennyiben az i5 procid egy 3000 szériás darab, akkor vannak olyan chipsetek, amik nem támogatják, nem jók neked, ezek a 60-as számozásúak között (talán q61? Bios frissítéssel sem), illetve mindenképo kell egy bios frissítés a 60-as alaplapokra, hogy támogassák a 3000-es procikat. 70-esek viszont biztosan jók, pl B75 chipset.


Videokártyából ha egy 1050ti-t kifognál, az lenne a tuti.

Múltkor láttam RX470-et is 20-ért, ami mégjobb.

Rosszabb esetben sima 1050, de inkább azt ne... akkor bővítsd a keretet. 1050ti alá ne add

[link]

2023. febr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boltban már csak amolyan beragadt raktárkészlet elhet, más nem.
2023. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20ezret nen érdemes kiadni egy lga 1155 lapért, mert már a feléért is komplett második generációs gépet vehetsz, kis szerencsével újabbat is.
2023. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!