Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire RX 500as széria...

Joker0012 kérdése:

Sapphire RX 500as széria ventillátor, Asus Dual-ra. megoldható?

Figyelt kérdés
pacsi az lenne a kérdésem ,hogy adott nekem egy Asus Dual RX 580as VGA, és a ventilátorokat le akarom cserélni, egy LED/RGB-s verzióra, viszont sehol nem találok kifejezetten ehhez készült LED/RGB-s változatot, szinte csak Sapphire, Sapphire Nitro+okhoz, a kérdésem az lenne, ha vennék egy olyat, akkor az adott más brand ventillátorát rá tudnám-e szerelni a saját Asus Dual kiadású RX 580omra?! A válaszokat előre is köszönöm!

2023. febr. 7. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mielőtt nekiállsz taknyolni, nézd meg hogy egyáltalán van-e rgb header a vga-n...
2023. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt hanyagold a sapphire ventije is saját csatis nem szabvány nem tudod összekötni semmilyen másikkal és nem NINCS!! adapter meg társai hozzá csak alaplapról működik
2023. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat! Ez az Adapter és társai, konkrétan mi, vagy milyen? Hogy keressek rá az ilyenekre? Alaplapról is tudom futtatni igazából az ilyesmiket.

Csak fel akarom dobni a gépem dizájnát valamivel... :D

2023. febr. 7. 19:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit keresgéltem, gondolom ilyenre gondoltál 2/3 [link]
2023. febr. 7. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

nem. ezek csak magukkal kompatibilisek. esetleg gyártón belül lehet átfedés, testvértípusoknál (pl sok rx470-570-480-580-590 kompatibilis egymással azonos gyártón belül.)

de amíg nem találsz rá neten egyértelmű bizonyítékot, addig, nincs értelme belekezdeni.

2023. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok és konkrét kiemeltem hogy NINCS ILYEN ADAPTER erre rákérdez hol lehet ilyet venni... és nem, amit linkeltél arra se gondoltam, a sapphire ventik vagy 6-8 pines csatlakozókkal vannak, amik magán a ventin vannak egybe, nincs külön kábel
2023. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!